• OPIS

  OPIS


  ISOKOR CLEANER to środek do czyszczenia i odtłuszczania na bazie wody. Szkło polerowane i niepolerowane, ceramika, tworzywo sztuczne, powierzchnie lakierowane, stal nierdzewna, chrom, tekstylia, powierzchnie mineralne. Środek ISOKOR CLEANER – to wyjątkowy, przyjazny dla środowiska, nieszkodliwy dla zdrowia, bardzo aktywny oczyszczający i odtłuszczający środek. Doskonały do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni, które poprzednio zostały obrobione środkami serii ISOKOR. Jego optymalny skład zapewnia aktywację oczyszczanych powierzchni przed nałożeniem wymienionych środków, co ułatwia wiązanie czynnych substancji na obrabianej powierzchni.

  Nadaje się do wykorzystania w domu (czyszczenie podłóg, naczynia, łazienek, kuchni), samochodów (nadwozi, silników), w przemyśle (czyszczenie bardzo zabrudzonych maszyn i sprzętu), czyszczenie tkanych wyrobów (mocno zabrudzone dywany itp.)  

  ISOKOR CLEANER jest również skutecznym środkiem do łatwego całkowitego oczyszczenia powierzchni, które poprzednio zostały obrobione środkami serii ISOKOR (może być rozcieńczany wodą w stosunku 1:5, dla szkła 1:10). Na niektórych powierzchniach uprzednio obrobionych środkami serii ISOKOR czyszczenie tym środkiem podkreśli ich lotosowy efekt.

 • FILMY


   

 • STOSOWANIE


  Stosowanie

  środek ISOKOR CLEANER przed użyciem należy krótko wstrząsnąć. Znaczne zanieczyszczenia najpierw trzeba przemyć wodą lub usunąć mechanicznie. ISOKOR CLEANER rozpylać i następnie rozprowadzać po całej roboczej powierzchni. Środek powinien działać nie dłużej niż 3-5 minut aby nie wysechł. Brud razem ze środkiem dokładnie spłukać wodą. Większe zanieczyszczenia łatwiej usuwają się za pomocą szczotki. Na oczyszczoną i odtłuszczoną w taki sposób powierzchnię po wyschnięciu można aplikować środki serii ISOKOR. Polecamy obejrzeć wideo na naszej stronie.

   
  Przechowywanie

  W oryginalnym zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5-35°С. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Chronić od mrozu!
   
  Zużycie

  Zużytkować w ciągu 2 lat od daty produkcji.

 • UWAGI


  Środki ostrożności

  Podczas pracy ze środkiem unikać kontaktu z oczami. Kontakt z oczami może spowodować lekkie podrażnienie podobnie jak przy kontakcie z mydłem – w tym przypadku dostania się do oczu natychmiast przemyć czystą wodą w ciągu 3-5 minut. Produkt przeznaczony jest do bezpośredniego użycia.