OGOLNE INFORMACJE O ISOKOR

ISOKOR to unikalny, skuteczny system ochrony nanotechnologicznej, nadzwyczajnie przedłużający żywotność materiału. Niewidoczna i nanostatyczna warstwa ochronna ISOKOR bardzo mocno przylega do chronionej powierzchni. Tak zabezpieczona powierzchnia izoluje wodę, olej, a także inne płyny, pozostając przy tym czystą bez pleśni oraz mchów. Pozostaje jak nowa znacząco obniżając nakłady związane z utrzymaniem jej czystości. Silny wypierający wodę „efekt lotosu” powoduje samooczyszczanie się chronionego materiału. Wiązania chemiczne substancji ISOKOR z zabezpieczaną powierzchnią są tak solidne, że pogoda ani inne niekorzystne wpływy środowiska nie naruszają jej stabilności (wiązania chemiczne są odporne na sól drogową, kwasy, zasady i rozpuszczalniki). Warstwa ochronna gwarantuje, że zabezpieczona powierzchnia nadal ”oddycha”. Substancje czynne ISOKOR wytwarzają strukturę, której przestrzenie są dostatecznie duże dla nieograniczonej wymiany pary wodnej gazów.

ZIELONY PRODUKT

Warstwa ochronna jest bezpieczna dla zdrowia człowieka oraz może być stosowana w miejscach kontaktu z żywnością. Na Przykład materiały chronione ISOKOR-em są absolutnie bezpieczne, również dla niemowląt.

ZASADA DZIAŁANIA
dotyczy nakładania nanocząsteczek na powierzchnię materiału, gdzie po aplikacji cząsteczki równomiernie i mocno związują się z chronionym materiałem i całkowicie, ale niewidocznie pokrywają jego powierzchnię. Wynikiem jest doskonała oraz niewidoczna impregnacja, która uniemożliwia silne przywieranie nieczystości oraz ich wnikanie do wnętrza struktury. Właściwości przepuszczalności materiału zostają całkowicie zachowane. To sprawia, że profesjonalna warstwa ochronna odporna jest na działanie wilgoci i mrozu. Na stabilność nie ma wpływu ani częsta zmiana temperatury, ani środki chemiczne. Korzystanie z ISOKOR-u nie zmienia pierwotnej wizualnej struktury materiału. Ale na przykład zwykły tynk wapienno-cementowy zyskuje niezwykłe właściwości- staje się wodoodporny, oddychający, długotrwale stabilny i trwały.

Oprócz aspektów zdrowotnych ISOKOR posiada znaczące osiągnięcia ekonomiczne – istotnie przedłuża żywotność i jakość materiałów. Obszar poddany działaniu środka ochronnego, w porównaniu do powierzchni niechronionej, znacząco zmieni swoje właściwości. Nie zagraża mu erozja i korozja materiału. Do ochrony powierzchni zalecany jest PROFI, a do utrzymania chronionej powierzchni preparat REVIVER, to zagwarantuje trwałe i wytrzymałe zabezpieczenie materiału oraz utrzyma go w stanie „jak nowy”. Starzenie tak przygotowanego materiału znacząco się wydłuży. Tak więc ISOKOR PROFI & REVIVER staje się bardzo ważnym współczynnikiem ekonomicznym. Używając ISOKOR-u możemy zasadniczo zmienić dotychczasowe finansowanie, a w szczególności finansowanie związane z utrzymaniem obiektów. Przedłużenie żywotności tradycyjnych materiałów budowlanych, w przyszłości będzie miało nie tylko wpływ na środki finansowe drobnych firm budowlanych, ale szczególnie na wyraźne oszczędności środków publicznych. 

Podobnie jak w materiałach budowlanych, żywotność w stanie nowości przedłużymy również na innych powierzchniach. Nadwozia samochodowe, statki, pociągi, samoloty, wellness, gospodarstwa domowe. Chroniąc powierzchnię podstawą PROFI i utrzymując system REVIVER jesteśmy w stanie utrzymać długo utrzymujący się idealny wygląd. Czysty, odporny na chemikalia i zanieczyszczenia, całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia. Korzystając z tak zabezpieczonego samochodu, jego wygląd pozostaje jak nowy z doskonałą „diamentową” powierzchnią. Łazienki, toalety, kabiny prysznicowe utrzymamy w perfekcyjnej czystości, bez osadów kamienia i uszkodzeń przez niego spowodowanych. Czyszczenie i konserwacja jest prosta, bez wysiłku i zbędnych nakładów finansowych na duże ilości chemikaliów.